Športová hala

Hlavné pôsobisko florbalistov AS Trenčín leží na Ostrove v multifunkčnom Športovom Centre M-Šport Trenčín.

7_20240220_180636.jpg
  • 2013 - súčasnosť - Športové centrum M-Šport na Ostrove v Trenčíne Športová hala
  • 2011 - 2012 - Dubnica nad Váhom
  • 2006 - 2011 - Športová hala ZŠ Svinná

M-šport vznikol v roku 2002 ako multifunkčný športový areál, so základnou koncepciou vytvorenia profesionálneho bedmintonového športoviska. Areál však rovnocenne poskytuje aj iné športové aktivity, a tak sa stáva obľúbeným športovo - spoločenským centrom v alternatívnom špecifickom prostredí. Vo svojej kategórií je to výnimočný objekt, ktorý bol financovaný zo súkromných zdrojov.

M-šport sa nachádza v lokalite nazývanej Ostrov, spadajúcej pod obec Zamarovce, ktorá patrí do predmestia mesta Trenčín. Ochranná hrádza rieky Váh tu vytvorila promenádu obľúbenú u chodcov, cyklistov a korčuliarov. Súčasťou Ostrova sú detské ihriská, hotel, kemping a lodenica. Svojím atraktívnym trávnatým prostredím Ostrov poskytuje zázemie viacerým športoviskám. Vznikli tu futbalové ihriská, tenisové kurty a minigolf.

Podarilo sa nám ešte zlepšiť, už tak vynikajúce podmienky pre florbal. K existujúcej hale, športové centrum M-Šport, pristavilo špecializovanú florbalovú halu. Podlaha je odpružená a materiál povrchu je guma, ktorá je jednoznačným štandartom pre florbal. Ideálne na trénovanie streľby, techniky a prihrávok. Hala je klimatizovaná, takže podmienky v nej sú aj cez letné obdobia bezkonkurenčné.

Mapa miest

Športové centrum M-Šport
Ostrov 363, 91105 Trenčín
1